Szkolna Olimpiada Lekkoatletyczna

1 czerwca 2017 roku nasze gimnazjum w tradycyjny sposób świętowało Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zorganizowaliśmy Szkolną Olimpiadę Lekkoatletyczną. Dziewczęta i chłopcy  zmierzyli się w 5 konkurencjach. Najlepsi w swoich rocznikach nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami, a najlepsi w szkole – medalami.

o nasi zwycięzcy:


 

60 m dziewcząt:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Kucharska Oliwia  1m
  2. Kołodziejska Martyna  1m
  3. Młotkowska Zuzanna 1m
  1. Kowalska Ola 2a
  2. Chabowska Dominika 2b
  3. Zemczak Ada 2a
  1. Giersz Karina 2b
  2. Pędzierska Klaudia 2a
  3. Sobótka Wiktoria 3m

Najlepsze w szkole:

  1. Kowalska Ola 2a
  1. Kucharska Oliwia 1m
  1. Chabowska Dominika 2b

60 m chłopców:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Fersz Jakub 1a
  2. Kargulewicz Michał 1b
  3. Dzięgielewski Kacper 1e
  1. Gabrysiak Kamil 2a
  2. Cichocki Kacper 1a
  3. Patora Kacper 2b
  1. Załęski Adrian 2c
  2. Witkowski Krystian 2a
  3. Gram Marek 2a

Najlepsi w szkole:

  1. Gabrysiak Kamil 2a
  1. Załęski Adrian 2c
  1. Patora Kacper 2b

 


600 m dziewcząt (najlepsze w szkole):

  1. Iwańska Klaudia 1a
  2. Zemczak Ada 2a
  3. Rzechółka Klaudia 2a

800 m chłopców:

Klasy I Klasy II Klasy III
  1. Kowalski Krystian 1a
  2. Kargulewicz Michał 1b
  3. Nowak Krystian 1c
  1. Sobczak Krystian 2a
  2. Gabrysiak Kamil 2a
  3. Szcześniak Krystian 1c
  1. Wójtewicz Seweryn 3m
  2. Kiępczyński Kamil 3a

Najlepsi w szkole:

  1. Wójtewicz Seweryn 3m
  1. Sobczak Krystian 2a
  1. Gabrysiak Kamil 2a

 

Skok w dal dziewcząt:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Załuga Julia 1a
  2. Pietrzak Nikola 1m
  3. Petner Martyna 1a
  1. Kowalska Ola 2a
  1. Chojnowska Ola 3a
  2. Gapińska Oliwia 3m
  3. Dąbrowska 3m

Najlepsze w szkole:

  1. Kowalska Ola 2a
  1. Załuga Julia 1a
  1. Chojnowska Ola 3a

Skok w dal chłopców:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Gabrysiak Szymon 1a
  2. Nowak Krystian 1c
  3. Fersz Jakub 1a
  1. Cichocki Krystian 1a
  2. Wadzyński Szymon 1c
  3. Popielski Mateusz 2b
  1. Skumórski Mateusz 2c
  2. Podgórski Błażej 1c
  3. Sobczak Krystian 2a

Najlepsi w szkole:

  1. Skumórski Mateusz 2c
  1. Cichocki Krystian 1a
  1. Podgórski Błażej 1c

Skok wzwyż chłopców:

 

  1. Skumórski Mateusz 2c
  1. Wójtewicz Seweryn 3m
  1. Szcześniak Krystian 1c

 

Rzut piłką lekarską dziewcząt:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Kuchrska Oliwia 1m
  2. Cichocka Weronika 1b
  3. Pietrzak Nikola 1m
  1. Chabowska Dominika 2b
  2. Bukowska Paulina 2m
  3. Ignaczewska Monika 2c
  1. Giersz Karina 2b
  2. Chojnowska Ola 3a

Najlepsze w szkole:

  1. Giersz Karina 2b
  1. Chabowska Dominika 2b
  1. Chojnowska Ola 3a

Rzut piłką lekarską chłopców:

Klasy I

Klasy II

Klasy III

  1. Czubak Krzysztof 1c
  2. Siekierski Łukasz 1b
  3. Kowalski Krystian 1a

 

  1. Popielski Mateusz 2b
  2. Jóźwiak Dawid 2e
  3. Sobczak Sebastian 2a

 

  1. Frydrysiak Adam 3a
  2. Sawicki Piotr 2c
  3. Żuchewicz Jakub 3a

 

Najlepsi w szkole:

 

  1. Frydrysiak Adam 3a

 

  1. Sawicki Piotr 2c

 

  1. Żuchewicz Jakub 3a

 

GRATULUJEMY :)