Święto Niezapominajki

15 maja obchodzimy w Polsce Dzień Niezapominajki. W tym dniu szczególnie promujemy walory polskiej przyrody, różnorodność biologiczną, przypominamy o potrzebie jej ochrony.

Tego dnia nasza szkoła przybrała barwy niezapominajkowe. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym:

Klasy I    „Najładniejsza niezapominajka – symbol ochrony przyrody”

Klasy II    „Zdrowy styl życia”

Kl. III         „Bioróżnorodność lasu”

Osoby wyróżnione to:

Alan Albinowski-Mochol z kl. I a, Emilka Marzec z kl. Ib, Weronika Lewandowska z kl. I e, Oliwia Kucharska, Zuzanna Młotkowska z kl. Im, Aleksandra i Wiktoria Sobótka, Martyna Kopczyńska z kl. II e, Julia Nowakowska z kl. II b, Anna Bronicka, Sebastian Michalski i Oliwia Gapińska z kl. III m.

Przedstawiciele klas uczestniczyli w warsztatach ekologicznych „W kierunku natury”, obejrzeli prezentację multimedialną „Nie zapominaj o środowisku”.

Efektem pracy młodzieży były bukiety niezapominajkowe z hasłami ekologicznymi.

Opiekunowie imprezy: Maria Milewska, Marzena Siołek, Bożena Żeromska-Bogacz, Arek Wiśniewski, Elżbieta Małecka.