RADOŚNIE, BEZTROSKO, KOLOROWO…

Uroczystym, przepięknym polonezem prowadzonym przez Pana Dyrektora i Przewodniczącą SU Wiktorię Sobótkę z kl. III m rozpoczął się 13 czerwca 2017r. o godz. 18.00 Bal Trzecioklasistów.

Przygotowania trwały kilka dni. Ze zdwojoną energią pracował pod okiem opiekunów Samorząd Uczniowski, wychowawcy i oczywiście trzecioklasiści. Ale gdy korytarz zamienił się w salę balową pełną balonów, dekoracji, pomysłowych rysunków, wierszyków i popłynęła muzyka – wszyscy byli zachwyceni.

Przez kilka godzin przy przebojach, które porywają do tańca nawet największych maruderów, bawili się wspólnie uczniowie i…nauczyciele.

Do wielu wspomnień z gimnazjum dołączą te z udanej, niestety ostatniej w tym gronie, wesołej zabawy.

A już niebawem, ze świadectwem w dłoni trzecioklasiści ruszą w drogę po nowe doświadczenia.